آغاز «تجزیه» در تالار مولوی

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

عکس آغاز «تجزیه» در تالار مولوی

به گزارش لابی به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «تجزیه» به نویسندگی صبا نجاتی و کارگردانی مرتضا جلیلی دوست در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی رسما کار خود را آغاز کرد.

در نمایش «تجزیه»؛ عرفان امینی،مصطفا امیری،صبا نجاتی،کمال کلانتر،عماد درویشی،اسماعیل کمالی دهقان،المیرا آشفته، آرش رفیعی، نفیسه زارع به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین در این نمایش (گروه تریویا) به عنوان تهیه‌کننده اثر، سعیده خانبابایی (طراح لباس و نور)، متین حبیبیان (آهنگساز و طراح صدا) و نیلوفر احدی (دستیار کارگردان) به همکاری می‌پردازند.

مرتضا جلیلی دوست و صبا نجاتی هر دو از دانشجویان کارشناسی هنرهای نمایشی دانشگاه تهران بوده و پیش از این نمایش «مجلس مختلف خوانی» را در تئاتر مولوی به صحنه برده‌اند. 

همچنین اثر اخیر این گروه، نمایش «تجزیه»، برنده تقدیر طراحی صحنه، تقدیر طراحی لباس و تقدیر موسیقی از بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران است.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «تجزیه» که تا ۳۰ آذرماه هر روز –به جز شنبه ها- در ساعت ۱۸:۳۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

لابی، خبررسان سینما، تئاتر و موسیقی ایران

برچسب‌ها:
  • نویسنده
    @dmin
  • تعداد بازدید
    48 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید